O nás

Hodnota, ktorú vám môžeme odovzdať, sú naše skúsenosti.  14 rokov sa zaoberáme nielen predajom dreva a príslušenstva pre terasy, ale realizovali sme aj desiatky montáží, vďaka čomu sme získali množstvo cenných skúseností. Preto sme si istí tým, čo ponúkame.

V praxi sme sa presvedčili, že prvým miestom, na ktorom sa zhoršuje kvalita drevenej terasy, je plocha, kde sa drevo navzájom dotýka. Preto sme hľadali riešenie tohto problému. Keď sme objavili výrobcu dištančných podložiek, radi sme s ním nadviazali spoluprácu a dnes vám môžeme odporučiť tento malý, alez hľadiska funkcie nenahraditeľný výrobok. Pre trvanlivosť drevenej terasy je najdôležitejšia správna montáž a zabezpečenie neustáleho vysychania dreva!

Aby sme mohli ponúkať len skutočne kvalitný tovar, nechali sme ho podrobiť záťažovým testom. Zistili sme, že každá dištančná podložka zvládne tlak 2 tony bez poškodenia. Rovnako sme na základe skúseností dokázali, že materiál odoláva teplotným zmenám bez toho, aby sa plast akokoľvek poškodil alebo skrehol.

 Snímek obrazovky 2021-10-27 v 19.58.21

So skrutkami do dreva, ktoré ponúkame, máme vynikajúce skúsenosti a vieme, že sa dajú ľahko odstrániť a znovu použiť aj 5 rokov po montáži.

Spokojnosť zákazníkov je pre nás dôležitá, preto ponúkame len materiál, s ktorým máme osobné skúsenosti a ktorý môžeme odporučiť. Sme hrdí na to, že sa k nám naši zákazníci vracajú a odporúčajú nás svojim známym. 

Naša spoločnosť sídli v Kutnej Hore.

Kontakt: