Terče pod dlažbu

Zabudnite na lepenie dlaždíc lepidlom! Ak na terase použijete dlaždice a zlepíte ich, skôr či neskôr sa do nich dostane voda, ktorá v zime zamrzne a dlaždice začnú praskať. Ak teda nechcete každý rok opravovať a vymieňať ďalšie a ďalšie dlaždice, použite rektifikačné terče. Sú účinným riešením a prípadná výmena dlaždíc je potom veľmi jednoduchá, keby ste napríklad chceli za pár rokov zmeniť farbu dlažby.

Ak máte rovný povrch, použite fixné terče, môžete ich dať niekoľko na seba. Na odstránenie rozdielu sklonu pod terasou sa používajú rektifikačné terče pod dlažbu. Ak je poklad nerovný, naše rektifkačné terče sú preň ideálne. Okrem toho obsahujú korektor sklonu, ktorý sa nasadí na terč a jeho otáčaním sa dorovnajú nerovnosti medzi terčom a dlaždicou, ktoré sú spôsobené práve nerovným povrchom.

Terče majú rôznu výšku a sú skrutkovacie, takže sklon môžete dorovnať do posledného milimetra. Na rozdiel od terčov na drevenej terase musí mať hlava rektifikačných terčov 4 drážky a do každej drážky vložíte jeden roh dlaždíc. Terče sú vyrobené z recyklovaného plastu a majú veľmi dlhú životnosť, preto sa môžu používať aj opakovane.

14 položiek celkom

Cena

09
109