Stenový dorazový klip

Kód: 516
€3,80 / ks €3,17 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Klip na doraz dlažby vás nechá dorazil dlažbu až k vášmu domu, ale zaistí, že vám dlažba neodrie omietku. Pri doraze terasy vám nechá štvormilimetrovú škáru, takže nenaruší estetický vzhľad celej terasy. Tento typ klipu je možné použiť na akýkoľvek typ terasy z keramickej dvojcentimetrovej dlažby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klipy na dlažbu sú skvelým typom príslušenstva, ktorý zaistí elegantné a úhľadné hrany každej terasy z keramickej dlažby pokladané na rektifikačné terče. Klipy sú vyrobené z nerezovej ocele a majú presný tvar tak, aby sedeli na rektifikačné terče, umiestnené pod dlažbou, teda nie je možné s nimi nijako nechtiac manipulovať pri chôdzi po terase. Klipy môžu byť buď na uchytenie dlažby, ktoré nám zaistia estetický vzhľad vyvýšenej terasy alebo klipy na doraz, ktoré zaistia minimálny priestor medzi dlažbou a stenou na ktorú naráža, takže sa stena neodrie.

Pri pokládke vyvýšenej terasy na rektifikačné terče nám vzniká priestor medzi podložím pod terčom a keramickou dlažbou, kam sa nám nielen môžu dostať drobné živočíchy alebo neporiadok, ale medzera tiež pôsobí veľmi neesteticky. Pokiaľ by sme chceli týmto problémom zamedziť, umiestnime dolný klip pod rektifikačný terč a horný klip na vrchnú časť terča ešte pred tým, než naň položíme dlažbu. Klipy sú navrhnuté tak, aby sa medzi ne mohol vsunúť pruh keramickej dlažby so šírkou, ktorá je potrebná, teda priestor medzi dlažbou a podložím. Pruh dlažby jednoducho vsunieme medzi klipy. Tým sa nám vytvorí veľmi estetický vzhľad steny terasy a nemusíme sa zároveň obávať neporiadku alebo škodcov. Zároveň, ak by sme kedykoľvek potrebovali, môžeme sa opäť dostať pod terasu, pretože klipy majú za úlohu iba držať boky dlažby, tie však nie sú nijak trvalo pripevnené. Preto stačí iba pruh dlažby vysunúť, pokiaľ je treba, a potom ho opäť zasunúť späť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: