Dolný klip na základňu terča

Kód: 513
€3,80 / ks €3,17 bez DPH
Skladom (1253 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Klip na dlažbu slúži na uchytenie na mieru odrezanej dlažby, ktorá vytvorí elegantné uzavretie terasy po obvode. Klipy sa používajú po dvoch, teda ku každému spodnému patrí jeden horný, aby sa medzi ne mohla dlažba vsunúť a zakryť tak medzeru medzi terasou a podložím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klipy na dlažbu sú skvelým typom príslušenstva, ktorý zaistí elegantné a úhľadné hrany každej terasy z keramickej dlažby pokladané na rektifikačné terče. Klipy sú vyrobené z nerezovej ocele a majú presný tvar tak, aby sedeli na rektifikačné terče, umiestnené pod dlažbou, teda nie je možné s nimi nijako nechtiac manipulovať pri chôdzi po terase. Klipy môžu byť buď na uchytenie dlažby, ktoré nám zaistia estetický vzhľad vyvýšenej terasy alebo klipy na doraz, ktoré zaistia minimálny priestor medzi dlažbou a stenou na ktorú naráža, takže sa stena neodrie.

Pri pokládke vyvýšenej terasy na rektifikačné terče nám vzniká priestor medzi podložím pod terčom a keramickou dlažbou, kam sa nám nielen môžu dostať drobné živočíchy alebo neporiadok, ale medzera tiež pôsobí veľmi neesteticky. Pokiaľ by sme chceli týmto problémom zamedziť, umiestnime dolný klip pod rektifikačný terč a horný klip na vrchnú časť terča ešte pred tým, než naň položíme dlažbu. Klipy sú navrhnuté tak, aby sa medzi ne mohol vsunúť pruh keramickej dlažby so šírkou, ktorá je potrebná, teda priestor medzi dlažbou a podložím. Pruh dlažby jednoducho vsunieme medzi klipy. Tým sa nám vytvorí veľmi estetický vzhľad steny terasy a nemusíme sa zároveň obávať neporiadku alebo škodcov. Zároveň, ak by sme kedykoľvek potrebovali, môžeme sa opäť dostať pod terasu, pretože klipy majú za úlohu iba držať boky dlažby, tie však nie sú nijak trvalo pripevnené. Preto stačí iba pruh dlažby vysunúť, pokiaľ je treba, a potom ho opäť zasunúť späť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: