Regulačný (nastavovací) kľúč pre rektifikačné terče - NOVÁ VERZIA

Kód: 518
€10 / ks €8,33 bez DPH
Skladom (258 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Nová verzia kľúča! Kľúč je vyrobený z väčšieho množstva materiálu a je robustnejší, aby sa s ním príjemnejšie pracovalo.

Regulačný kľúč slúži na dorovnanie výšky nastaviteľných terčov pod dlažbu tak, aby bola dlažba vodorovná. Používa sa iba na dorovnanie posledných milimetrov výšky terča, nie však na jeho vyskrutkovanie. Pri skrutkovaní dochádza k veľkému krútiacemu momentu, kľúč je tým veľmi namáhaný a pri veľkej sile by sa mohol zničiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak potrebujete dorovnať posledné milimetre pri nastaviteľných terčoch pri stavbe terasy z dlažby, máme pre vás regulačný nastavovací kľúč pre rektifikačné terče, vďaka ktorému dorovnáte výšku terčov presne tak, ako bude potrebné.

Pozor, regulačný kľúč však slúži iba na dorovnanie výšky, nie na vyskrutkovanie rektifikačného terča. Na dlažbe, pod ktorou práve dorovnávate výšku terča pomocou regulačného kľúča, by ste radšej nemali stáť z dôvodu, že čím väčšia hmotnosť pôsobí na terč, tým väčší krútiaci moment následne pôsobí na kľúč, ktorý sa môže pri veľkej sile zničiť. Terč preto najskôr vyskrutkujte do potrebnej výšky a kľúč použite už na drobné úpravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: